REZERWACJA
FacebookPLEN

Przyjęcia weselne

Dzień Ślubu  to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w naszym życiu.

   Przyjęcia weselne organizowane w Dworku Nad Pilicą z pewnością na długo pozostaną w pamięci Nowożeńców jak i gości, którzy będą towarzyszyć im w tym wyjątkowym dniu.Urokliwy plener nad brzegiem rzeki z przepięknym ogrodem i salą bankietową,   z której podziwiać można otaczającą nas przyrodę stwarza wspaniałą scenerię oraz niepowtarzalny klimat dla organizowanych tu uroczystości , przyciągając  gości z całego kraju a także z zagranicy.

  Naszym największym atutem jest indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Najważniejsze, by podczas przygotowań do ślubu zwrócić uwagę na szczegóły. Dzięki nim, nawet tradycyjne przyjęcie weselne, może mieć wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój.

  Dworek to niezwykłe miejsce, które zachwyci najbardziej wymagających gości. Łączy w sobie czar i urok mienionej epoki ze współczesną funkcjonalnością. Wita swoich gości eleganckimi i stylowymi wnętrzami, gdzie w sposób harmonijny łączą się elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnymi akcentami. Każdy element wystroju stanowi swoiste dzieło sztuki, które przyciąga uwagę i zachwyca.
 
 Do dyspozycji gości jest przepiękna nowa przeszklona Sala Bankietowa,  gdzie do uroczystej kolacji może zasiąść 220 osób. Możliwość indywidualnej aranżacji Sali z rozsuwanymi ścianami i szklanymi drzwiami, czyni Salę miejscem magicznym godnym najbardziej wyszukanych przyjęć weselnych
 
  Od początku działalności organizujemy wesela, a zdobyte  doświadczenie potwierdza, że kluczem do sukcesu są :doskonała kuchnia, wyjątkowa oprawa muzyczna i profesjonalna obsługa. Wyśmienite potrawy, które oferuje nasza kuchnia, przygotowywane są przez najlepszych kucharzy i z pewnością zadowolą najbardziej wybredne podniebienia. Menu jest zawsze ustalane indywidualnie i dostosowane do potrzeb klienta. Profesjonalna i miła obsługa zadba natomiast o komfort i wygodę gości podczas przyjęcia.

  Do dyspozycji Pary Młodej przygotowany jest również komfortowy apartament, w którym można znaleźć odrobinę wytchnienia podczas wieczoru pełnego emocji i wrażeń.
Część hotelowa obiektu dysponuje 60 miejscami noclegowym dla gości weselnych.

Dworek jest w pełni klimatyzowany i dla bezpieczeństwa naszych Gości monitorowany. Budynek, podobnie jak przylegające do niego ogrody oraz tarasy, objęty jest bezprzewodową siecią Wi-Fi. Przy Dworku dla Gości przygotowany został parking dla samochodów osobowych jak również autokarów.
70kmod Warszawy
90kmod Łodzi
Lokalizacja

Położone wśród przepięknych lasów, na wysokiej skarpie lewego brzegu Pilicy, liczące 5 tysięcy mieszkańców Nowe Miasto jest wymarzonym miejscem do wypoczynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Puszcza Pilicka jest największym kompleksem leśnym w Środkowej Polsce. Łączna powierzchnia wchodzących w jej skład lasów wynosi 55 tys. ha. Jest największym naturalnym terenem przyrodniczym i wypoczynkowym dla aglomeracji centralnej Polski. O znaczeniu tego obszaru świadczy fakt, że został zaliczony do Krajowej Sieci Ekologicznej ECONET(europejska sieć Econet jest próbą stworzenia hierarchicznego rejestru obszarów o najwyższych walorach przyrodniczych w skali kontynentu)
 
Po uruchomieniu w sierpniu 2004 roku promu przez rzekę Pilicę w Domaniewicach, wybudowana została ścieżka rowerowo-turystyczna biegnącą skarpą nadpilicką. Jest pierwsza część trasy od Domaniewic do Nowego Miasta.
 
Południowa część to lasy wokół akwenów wodnych tworzące urocze zakątki i wspaniałe widoki, rzadko spotykane w tej części kraju. Czysta woda zachęca do kąpieli. Zwłaszcza odcinek w okolicy Nowego Miasta jest pod tym względem wyjątkowy - rzadko w centralnej Polsce można znaleźć rzekę o tak przejrzystej wodzie.
 
W Nowym Mieście nad Pilicą krzyżują się drogi z Warszawy do Kielc, z Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi i Rawy Mazowieckiej, do Radomia. Gmina jest porośnięta lasami (ponad 3600 ha), przez jej teren przepływają dwie rzeki: Pilica i Drzewiczka.
pokaż_
Kontakt i Dojazd

Dworek nad Pilicą - pięknie usytuowany


Wólka Magierowa 6
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
nr konta 37929100010024313330000010
NIP 797-155-08-30

Recepcja hotelu
(Rezerwacje indywidualne)
tel. (+48) 48 67 41 072
kom. (+48) 606 851 999
info@dworeknadpilica.pl

(Rezerwacja konferencji)
tel. (+48) 882 083 577
konferencje@dworeknadpilica.pl

(Przyjęcia weselne)
przyjecia@dworeknadpilica.pl
kom. (+48) 604 550 700
zamknij
Zapytaj o termin
zamknij
REZERWACJA