REZERWACJA
FacebookPLEN

SPA De Luxe

Pakiet Spa de-luxe 980 zł. za osobę
Relaks dla ciała i umysłu


-Pakiet z dwoma noclegami i śniadaniami
-Niespodzianka w restauracji
-Dwie obiadokolacje w restauracji hotelowej Rzeka Smaków
-Powitanie w SPA szklanką soku 100% wyciągu z aloesu
-Moczenie stóp w misie z dodatkiem soli i olejku eterycznego z cytronelli
-Seans w Grocie Solnej z tężnią solankową
-Strefa wodna spa
Ukojenie dla zmęczonych i przesuszonych dłoni

-Zaczynamy od delikatnego peelingu mango z wyciągiem z nagietka.
-Wykonujemy refleksoterapię dłoni, bazującą na strefach odruchowych będących projekcją energetyczną większości narządów i układów naszego ciała. Następnie przechodzimy do masażu relaksacyjnego i nałożenia olejku mango z wyciągiem z nagietka, który odnawia niedobory lipidowe, regeneruje i hamuje procesy starzenia, chroniąc tym samym DNA komórek skóry.

Zabieg pielęgnacyjny twarzy
( oczyszczanie za pomocą peelingu kawitacyjnego z wprowadzaniem preparatu nawilżającego w postaci ampułki, dobranej wg rodzaju skóry. za pomocą ultradźwięków i sonoforezy)

Peeling całego ciała połączony z seansem w Łaźni Kwiatowej z aromaterapią i światłoterapią
Oczyszczenie ciała za pomocą peelingu daje natychmiastowy efekt wygładzenia skóry i odświeża. Zwiększa skuteczność innych zabiegów

Ceremonia orientalna w Łaźni Rasul.
-Intensywnie oczyszczający, detoksykujący zabieg. Perfekcyjne połączenie pradawnego zabiegu leczniczego wraz z pielęgnacją skóry całego ciała. Łączy w sobie cztery żywioły: wodę, ziemię, powietrze i ogień w jedno, wyjątkowe przeżycie dla duszy i ciała. Pobudza wszystkie zmysły.
-Zabieg wykonywany przy użyciu dwóch rodzajów glinki (do wyboru) lub alg.
-Na koniec podajemy mieszankę zielonej herbaty z dodatkiem kardamonu i kwiatu pomarańczy o uspokajającym działaniu.
 
 
Istnieje możliwość wyboru zabiegów
70kmod Warszawy
90kmod Łodzi
Lokalizacja

Położone wśród przepięknych lasów, na wysokiej skarpie lewego brzegu Pilicy, liczące 5 tysięcy mieszkańców Nowe Miasto jest wymarzonym miejscem do wypoczynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Puszcza Pilicka jest największym kompleksem leśnym w Środkowej Polsce. Łączna powierzchnia wchodzących w jej skład lasów wynosi 55 tys. ha. Jest największym naturalnym terenem przyrodniczym i wypoczynkowym dla aglomeracji centralnej Polski. O znaczeniu tego obszaru świadczy fakt, że został zaliczony do Krajowej Sieci Ekologicznej ECONET(europejska sieć Econet jest próbą stworzenia hierarchicznego rejestru obszarów o najwyższych walorach przyrodniczych w skali kontynentu)
 
Po uruchomieniu w sierpniu 2004 roku promu przez rzekę Pilicę w Domaniewicach, wybudowana została ścieżka rowerowo-turystyczna biegnącą skarpą nadpilicką. Jest pierwsza część trasy od Domaniewic do Nowego Miasta.
 
Południowa część to lasy wokół akwenów wodnych tworzące urocze zakątki i wspaniałe widoki, rzadko spotykane w tej części kraju. Czysta woda zachęca do kąpieli. Zwłaszcza odcinek w okolicy Nowego Miasta jest pod tym względem wyjątkowy - rzadko w centralnej Polsce można znaleźć rzekę o tak przejrzystej wodzie.
 
W Nowym Mieście nad Pilicą krzyżują się drogi z Warszawy do Kielc, z Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi i Rawy Mazowieckiej, do Radomia. Gmina jest porośnięta lasami (ponad 3600 ha), przez jej teren przepływają dwie rzeki: Pilica i Drzewiczka.
pokaż_
Kontakt i Dojazd

Dworek nad Pilicą - pięknie usytuowany


Wólka Magierowa 6
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
nr konta 37929100010024313330000010
NIP 797-155-08-30

Recepcja hotelu
(Rezerwacje indywidualne)
tel. (+48) 48 67 41 072
kom. (+48) 606 851 999
info@dworeknadpilica.pl

(Rezerwacja konferencji)
tel. (+48) 882 083 577
konferencje@dworeknadpilica.pl

(Przyjęcia weselne)
przyjecia@dworeknadpilica.pl
kom. (+48) 604 550 700
zamknij
Zapytaj o termin
zamknij
REZERWACJA